ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура повернула яворівчанам землю

Прокуратура домоглася повернення громаді Яворівщини 3 га земель водного фонду вартістю понад 6 млн грн

Depo.
14 червня 2018 15:39
ФОТО: depo.ua

Рішенням Яворівського районного суду Львівської області задоволено позов органів прокуратури області до місцевої райдержадміністрації, фізичної особи (орендаря) та приватного підприємства (суборендаря) щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею майже 3 га у с. Солуки, а також повернення цієї території до комунальної власності. Про це Deo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що вказані землі передано в користування з порушеннями Земельного та Цивільного кодексів України, а також Законів України "Про оцінку земель", "Про оренду землі", "Про землеустрій".

Зазначимо, що договір був укладений на 50 років, а земля призначалась для рибогосподарських потреб та організації відпочинку населення.

Варто наголосити, що відповідно до вимог закону, з метою визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, проводиться їх нормативна грошова оцінка, чого у даному випадку не було зроблено.

Таким чином, за користування цією землею до бюджету сплачувались кошти в мізерному розмірі – 23 грн 38 коп за гектар в рік (з врахуванням коефіцієнту індексації).

Відтак, завдяки заходам вжитими прокуратурою, вказане судове рішення реально виконано.

Вороцівській сільській раді на Яворівщині повернуто земельну ділянку водного фонду вартістю понад 6 млн грн.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube