Прокуратура Львівського гарнізону розслідує розтрату 1,5 млн грн на Закарпатті

Прокуратура Львівського гарнізону розслідує розтрату 1,5 млн гривень на Закарпатті
Depo.
11 серпня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Генеральну прокуратур, військова прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону почала розслідувати розтрату 1,5 млн гривень державних коштів посадовими особами Міністерства оборони.

Встановлено, що 23 червня 2014 зазначені посадові особи у порушення вимог бюджетного законодавства безпідставно перерахували суб'єкту підприємницької діяльності державні кошти за фактично невиконані роботи з реконструкції казарменого приміщення під 41 квартирний житловий будинок у Мукачевому (Закарпатська область), чим завдали державі збитків на суму 1,5 млн гривень

Так, всупереч зазначеній в актах виконаних робіт інформації, роботи з газо-, електро-, водопостачання та водовідведення не виконано взагалі, а роботи з установки металопластикових вікон - не в повному обсязі.

Прокуратура зареєструвала провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу.

Більше кримінальних новин читайте на Depo.Львів.