UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Привезли одеситів: На Львівщині в ще одному місті виявлено аномальну масову зміну виборчої адреси

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області

Привезли одеситів: На Львівщині в ще одн…

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Про це Depo.Львів повідомили в ОПОРІ. Чоловіки та жінки мають різні прізвища. Таких випадків у міській громаді може бути більше, оскільки вона – друга в області за кількістю виборців, які прибули в громаду. Ознаки ймовірних маніпуляцій із виборчими адресами та спробу використання технології впливу на результати волевиявлення 25 жовтня у Самбірській міській громаді розслідує поліція.

22 жовтня Громадянська мережа ОПОРА отримала інформацію від однієї з мешканок Самбірської міської громади, що, ймовірно, за декількома адресами виявлено масову реєстрацію виборців, які не є мешканцями громади. Згодом інформацію про факт можливої маніпуляції зі зміною виборчоих адрес оприлюднили на місцевому пабліку в соціальній мережі: "Увага всім виборцям! "Каруселі" запрацювали. Лідером партії "Сила і честь" подано заяву до відповідних органів і на сьогодні вже відкрито кримінальне провадження по факту незаконного впливу на виборчий процес. Станом на 10.09.2020 кількість виборців у нашому місці раптово збільшилась на понад 1000 чол. Коли кожен голос є вирішальним – навіть десяток "карусельних" грає важливу роль. Долю нашого міста маємо вирішувати ми, а не ті, що за кілька "срібних" змінили місце реєстрації".

Згідно з інформацію на сайті Державного реєстру виборців виборчу адресу до Самбірської міської громади змінили 625 осіб. Ця громада на другому місці за кількістю зміни виборчої адреси у Львівській області.  Станом на 30 вересня у Самбірській міській громаді зареєстровано 29011 виборців. У відсотковому співвідношенні кількість прибулих становить 2,15%.

Політична партія "Сила і Честь" опублікувала на своїй сторінці запрошення для виборців. Наприклад, на один із будинків на вулиці Сонячній у селі Ваньовичі прийшли запрошення для 9 осіб. Більшість із них мають різні прізвища. З власних джерел Громадянській мережі ОПОРА вдалося встановити, що прізвища, імена, по батькові цих виборців повністю співпадають з особами, які раніше мали виборчу адресу в селах Ралівка (2 особи), Нижнє (3 особи), Чернихів і Бісковичі (по 1 особі) Самбірського району. Двох осіб встановити не вдалося.

Ще 4 особи змінили виборчу адресу на інший будинок на тій же вулиці в тому ж селі. В них усіх  різні прізвища. Дані 2 осіб збігаються з інформацію людей, які раніше мали виборчу адресу в Одеській області, 1 особа – у селі Чаплі Старосамбірського району на Львівщині. Дані 1 особи встановити ОПОРІ не вдалося.

Також 5 осіб змінили виборчу адресу на одну з квартир у місті Самбір. У цих людей – різні прізвища. Мережі ОПОРА вдалося дізнатися, що раніше 2 виборців із таким же прізвищем, ім’ям, по батькові мали прив’язку до виборчих адрес у місті Львові, а 1 виборець – до села Вороняки Золочівського району. Інформацію про ще двох осіб дізнатися не вдалося.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"