ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

При Львівській облраді створять "Студентський парламент Львівщини"

По п’ять студентів від вишів з чисельністю студентів понад 5 тисяч та по три – від вишів з чисельністю студентів менше ніж 5 тисяч
Depo.
2 листопада 2015 13:46
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

На сесії Львівської обласної ради розглянуть питання про створення Громадської ради "Студентський парламент Львівщини".

30 листопада у Львівській обласній раді відбулося друге засідання погоджувальної ради щодо створення громадської ради.

Учасники наради обговорили проект положення про Громадську раду "Студентський парламент Львівщини" при Львівській облраді, до якого внесли низку змін та уточнень.

Так, зокрема, йдеться про пропорційне представництво студентів в парламенті, яке передбачалося в проекті. Його замінили квотним представництвом. Відтак, представники вишів затвердили представництво за наступною схемою: по п’ять студентів від вишів з чисельністю студентів понад 5 тисяч та по три – від вишів з чисельністю студентів менше ніж 5 тисяч.

Разом з тим визначено, що представляти студентство в Громадській раді можуть також й аспіранти. Зокрема, таку ініціативу висловили представники Львівського національного університету імені Івана Франка.

Інші правки носили редакційний характер, тож проект положення було затверджене в цілому.

Відтак, проект рішення про створення Громадської ради "Студентський парламент Львівщини" та положення про неї буде винесено 3 листопада на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Більше новин про студентів Львівщини читайте на Depo.Львів.