UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Поваленого 200-літнього львівського ясена віддадуть у музей

200-літній ясен, який у вересні впав на вулиці Винниченка у Львові, стане експонатом музею

Поваленого 200-літнього львівського ясен…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на  Tvoemisto.tv

Зріз дерева заберуть у Львівський природничий музей, де він стане частиною експозиції та "розповідатиме" відвідувачам історії про місто. 

"Скоріше за все, це буде окремий виставковий елемент. Він буде пов’язаний із природничими і просто міськими історіями. За попередніми оцінками, ясеню понад 200 років, він старший за наш музей. А за стовбуровими кільцями дерев можна багато чого сказати: якою була зима, яким було літо. І ми хотіли би на прикладі цього зрізу розповідати історію про місто, історії, пов’язані зі Львовом, що можна проілюструвати на зрізі", – розповіла завідувачка відділу прикладної музеології державного природничого музею у Львові Наталія Дзюбенко.

Нині музей чекає, поки підприємство ЛКП "Зелений Львів" підготує такий зріз стовбура. Потім потрібно буде подумати про його транспортування та консервування, аби він не засох та не розтріскався. Щоб підготувати зріз до експозиції, музей звернеться до Лісотехнічного університету, що має у цьому досвід. Ідею почнуть реалізовувати щойно побачать зріз і зрозуміють точний вік дерева та про що воно може "розповісти".

Нагадаємо, негода наробила у Львові біди (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook