ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко підпише закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

За останні роки в Україні проведено декомунізацію з масовим "ленінопадом" і забороною комуністичної партії, яка винна в Голодоморі, Великому терорі, денаціоналізації та багатьох інших злочинах

Depo.
8 грудня 2018 15:23
ФОТО: depo.ua

Президент Петро Порошенко підпише прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Про це Глава держави повідомив під час участі в урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства "Просвіта" в ході робочої поїздки до Львівської області, пише Depo.Львів.

"Звичайно, є певний символізм в припиненні, нарешті, дії Договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради, він позавчора був проголосований і в понеділок мною буде підписаний. Це історична подія. Рівно як і вихід із СНД", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави також нагадав, що за останні роки в Україні проведено декомунізацію з масовим "ленінопадом" і забороною комуністичної партії, яка винна в Голодоморі, Великому терорі, денаціоналізації та багатьох інших злочинах.

"Кілька років тому, за моєї ініціативи, нарешті, на державному рівні ми визнали армію УНР та УПА учасниками національно-визвольних змагань. А буквально позавчора Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким борцям за незалежність України у XX столітті присвоєно офіційний, державний статус учасників бойових дій – на рівні з тими героями, які нині боронять країну від російської агресії", - також зазначив Президент, додавши, що ще чотири роки тому складно було уявити собі, що це може бути буде зроблено так швидко.

"То ж ви розумієте, що за мною діло не стане, і я цей закон підпишу, щойно він надійде до мене з парламенту. Негайно", - запевнив Глава держави.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube