ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність

Серед курсантів є родичів учасників АТО
Depo.
5 вересня 2015 22:28
ФОТО: depo.ua

5 вересня у Львові в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного понад 600 курсантів склали Військову присягу на вірність українському народові. Про це пише Depo.Львів із посиланням на начальника Академії Павла Ткачука.

Сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України зі зброєю у руках боронять нашу землю від агресора. Серед них, численний загін офіцерів - випускників Академії.

Сорок чотири її випускники до кінця виконали свій військовий обов'язок, до останнього подиху залишились вірними священним зобов'язанням Військової присяги і віддали за Україну найдорожче - свої життя.

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність - фото 1

Хвилиною мовчання присутні вшанували їхню світлу пам'ять, а також усіх Героїв, які загинули у боях за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.
Перед лицем своїх побратимів та батьків першокурсники заприсягнулися бути вірними захисниками української держави, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність - фото 2

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного поповнився молодими курсантами, значна частина яких вже встигла зі зброєю в руках пройти горнило війни і в ході антитерористичної операції, проявити мужність і героїзм, вірність Військовій присязі та відданість незалежній Україні. Окремі із них відзначені високими державними нагородами.

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність - фото 3

Серед курсантів, які сьогодні урочисто склали Військову присягу, є ті, чиї батьки і брати брали чи беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність - фото 4

Також стояли у святковому строю курсанти набору 2015 року - учасники та переможці шкільних обласних та районних олімпіад з математики, фізики, історії, біології, астрономії, української мови, англійської мови. Певні досягнення першокурсники мають і у спорті, серед них є багато молодих спортсменів-розрядників, кандидатів у майстри та майстрів спорту з різних видів.

Понад 600 курсантів Академії сухопутних військ присягнули на вірність - фото 5

Після завершення урочистої церемонії складання Військової присяги курсанти-першокурсники пройшли урочистим маршем та виконали пісенно-стройову композицію.

Батьки та рідні, гості сьогоднішніх урочистостей привітали своїх дітей з визначною подією у їхньому житті. А поки новоспечені захисники Вітчизни здавали зброю та готувалися у традиційне звільнення у місто, всі охочі гості мали змогу ознайомитися із матеріально-технічною базою вищого навчального закладу та умовами побуту курсантів.

Більше новин про Академію сухопутних військ читайте на Depo.Львів.