ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад 60 сімей військових, які загинули в АТО, отримають житло

У Львівській області їм вже виділили майже 35 млн гривень
Depo.
4 вересня 2015 11:18
ФОТО: depo.ua

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, на Львівщині станом на 1 вересня на обліку перебуває 61 сім'я військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції, що потребує покращення житлових умов, пише Depo.Львів.

Відповідний список сімей загиблих узагальнив департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Цим родинам планують придбати житло ще цього року.

Львівщина вже отримала майже 35 млн гривень для придбання житла родинам, котрі втратили рідного в АТО. Зараз готується розпорядження голови Львівської облдержадміністрації щодо розподілу коштів державної субвенції між районами та містами області.

Нагадаємо, що постанова "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов" затверджена Кабінетом Міністрів України 20 травня 2015 року.

Більше новин про учасників АТО Львівщини читайте на Depo.Львів.