UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Померти у Львові стало на 40% дорожче

Виконавчий комітет прийняв рішення "Про встановлення ЛКП „Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" тарифів на ритуальні послуги"

Померти у Львові стало на 40% дорожче…

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення "Про встановлення ЛКП „Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" тарифів на ритуальні послуги". Про це пише Depo.Львів.

"У зв’язку із підняттям прожиткового мінімуму з першого липня та підняттям міжгалузевого коефіцієнту, який впливає на заробітну плату працівників, зросли тарифи на обов’язкові ритуальні послуги. В середньому вони зросли на 40%. Згідно з Законом „Про поховання", у нас залишилось 5 обов’язкових послуг, які ми регулюємо, а решту послуг люди можуть обирати самостійно", — пояснює начальник управління економіки підприємств департаменту житлового господарства та інфраструктури Роман Панасюк.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету, раніше було встановлено ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" тарифи на окремі види ритуальних послуг, які підлягають регулюванню та тарифи на ритуальні послуги, які включені до мінімального переліку послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни і учасників національно-визвольних змагань.

Усе для львів'ян: Як Садовий руками підлеглих залазить у кишені містян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook