ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поляки допоможуть у модернізувати шахти Львівщини

Польська делегація побувала "Львіввугіллі"
Depo.
5 вересня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, питання налагодження співпраці ДП "Львіввугіля" та польської фірми Becker-Warkop обговорили спеціалісти паливно-енергетичного комплексу регіону з фахівцями Республіки Польща.

Під час зустрічі, польських колег ознайомили з перспективами родовищ та запасів Львівсько-Волинського вугільного басейну. Здійснено також аналіз наявного на шахтах гірничотехнічного обладнання з метою можливості надання польською стороною допомоги у модернізації шахт.

Окрім того, експерти відзначили перспективи подальшого видобування вугілля на шахті "Зарічна", яка на сьогодні припинила видобуток вугілля на глибині 480м, проте має вугільний пласт V6 Візейський на глибині 680-710 м із запасами біля 30 млн тонн.
Також фахівці зазначили, що шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну мають великі перспективи щодо збільшення видобутку вугілля при умові модернізації обладнання на основі сучасних технологій.

Налагодження подальшої співпраці ДП "Львіввугіля" з фірмою Becker-Warkop продовжать на виставці гірничотехнічного обладнання 10-11 вересня 2015 року в Катовіце (Польща), на якій будуть присутні керівники облдержадміністрації та ДП "Львіввугілля".

Більше новин про вугільну галузь читайте на Depo.Львів.