Поліція викрила незаконне виробництво кави у Львові

Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції у Львівській області викрили незаконне виробництво кави у Львові

Depo.
20 березня 2017 18:53
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції у Львівській області викрили незаконне виробництво кави у Львові.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції.

"Оперативники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції отримали інформацію, що на території регіону діє розгалужена мережа збуту фальсифікованої кави відомого товаровиробника", - йдеться в ньому.

У ході слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили організатора підпільного бізнесу, місце знаходження кавового міні-заводу, особу, відповідальну за організацію збуту фальсифікату, а також канали збуту.

"Так, 44-річний львів'янин на власному дворі влаштував виробництво фальсифікованої кавової продукції, що поширювали під торговельною маркою відомого виробника. У двоповерховому будинку на першому поверсі був зал, а на другому - міні-завод", - вказується в повідомленні.

Зазначається, що добова виробнича потужність становила до 1 тис. пачок кави.

Особа, що відповідала за організацію збуту, проживала в Охтирці Сумської області.

За місцем його проживання перебував так званий "офіс продажів", а в мережі Інтернет він розміщав оголошення й приймав замовлення від клієнтів.

Фальсифікована кава поширювалася на оптових ринках Львова, а також у невеликих торговельних точках Західного регіону.

У рамках кримінального провадження й на підставі постанови суду оперативники Нацполіції й слідчі обласної поліції провели 11 санкціонованих обшуків.

Поліцейські вилучили обладнання для виробництва й упакування кави, більш як 19 тис. упакувань готової до реалізації продукції, майже 100 кілограмів сировини, паперову тару, а також 17 тис. гривень.

За цим фактом відкрито провадження за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів