Планували підірвати авто військового: У Львові затримали російських агентів з Закарпаття
Двоє агентів РФ з Закарпаття планували підірвати автівку військового у Львові
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 22-річному та 23-річному мешканцям Закарпаття у вчиненні державної зради, передає Depo.Львів з посиланням на пресслужбу ОГПУ.
За даними слідства, у березні 2025 року двоє чоловіків погодилися за грошову винагороду виконати завдання представника РФ. А саме закласти вибуховий пристрій під автомобіль, який мав ознаки приналежності до Сил оборони України. Після чого вони мали дистанційно підірвати його за допомогою детонатора.
Згідно з інструкцією, отриманої через месенджер Telegram, чоловіки прибули до Львова і за визначеними координатами забрали вибухівку, заздалегідь замасковану в спортивній сумці. Заклавши саморобний вибуховий пристрій під автомобіль, зловмисники розмістили поблизу контейнер з телефоном та підключеним павербанком задля тривалого аудіо та відеоконтролю місця події.
Проте, завдяки злагодженим діям правоохоронців, вибухівку було своєчасно знешкоджено відповідними фахівцями та попереджено вибух у громадському місці.
Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм обрано найсуворіші запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні особи.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів