Пішохідну частину вулиці Степана Бандери відкриють наступного тижня
Відрізок дороги від вулиці Городоцької до Федьковича буде пішохідним, там курсуватимуть лише трамваї
- Львів
-
3 грудня 2021 18:02

Ремонт вул. С. Бандери наближається до завершення. Повністю відкрити вул. С. Бандери для проїзду транспорту планують з 19 грудня. Однак уже із наступного тижня електротранспорт поїде частиною відремонтованої дороги. Про це Depo.Львів розповіли у пресслужбі Львівської міської ради.
"Попередньо плануємо, що на початку наступного тижня – 6-7 грудня відкриємо ділянку на вул. С. Бандери від вулиці Городоцької до Федьковича. Нагадаю, що це буде пішохідна зона згідно з концепцією і проєктом ремонту вулиці С. Бандери. По ній буде курсувати лише трамвай", – розповів директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.
За словами чиновника, зараз тривають роботи з влаштування бордюрів, поребриків, пішохідного тротуару на ділянці від вул. Городоцької до вул. Антоновича.
"Також ремонтні бригади працюють над прокладенням трамвайної контактної мережі, облаштуванням павільйонів. Окрім цього, залишилося встановити світлофорні об’єкти, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки, розмітку, а також зробити озеленення території", – підсумував директор ЛКП "Львівавтодор".
Нагадаємо, у Дрогобичі почали демонтаж будинку, під завалами якого загинули восьмеро людей. Розібрати верхні поверхи будинку мають якнайшвидше, аби уникнути несанкціонованих обвалів та зсувів.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 14:31У Львові з багатоповерхівки випав 19-річний юнак
- 11:25Працівник Львівської митниці погорів на хабарях за безперешкодне розмитнення авто
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 12:22У двох областях очікують підвищення рівня води
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Чопа (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе