ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підлеглим Садового куплять чотири квартири

У міськраді вже є сформований список черговиків, у якому перебуває 115 працівників мерії та комунальних підприємств

Depo.
13 липня 2018 15:13
ФОТО: depo.ua

Депутати Львівської міськради погодили придбання чотирьох двокімнатних квартир для працівників мерії. Йдеться про купівлю перших службових квартир, які надаватимуть тим працівникам міськради, що не мають свого житла. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Захід.нет".

На купівлю цих квартир передбачено 5 млн грн.

"Йде мова про придбання квартир для відомчого житлового фонду. Після придбання ці квартири поставлять на баланс департаменту житлового господарства, а закріплення квартир за працівниками проводитиметься згідно з рішенням громадської комісії", – розповіла під час розгляду цього питання керівниця департаменту житлового господарства ЛМР Ірина Маруняк.

Вона також уточнила, що приватизація цих квартир можлива лише у тому випадку, якщо сесія ЛМР дасть на це свій дозвіл.

За словами Ірини Маруняк, у міськраді вже є сформований список черговиків, у якому перебуває 115 працівників мерії та комунальних підприємств.

Купівля відомчих квартир передбачена прийнятою у січні 2018 року програмою забезпечення житлом працівників мерії та комунальних підприємств. Вона передбачає, що звільнені з роботи у міськраді працівники мають вивільнити відомче житло.

Однак ця схема передбачає два винятки. По-перше, працівники, які більше 10 років працювали в комунальних установах або мерії, можуть не вивільняти житло. По-друге, працівники ЛМР мають можливість приватизувати отримані квартири.

У такому випадку питання про приватизацію квартир виноситиметься на розгляд спеціальної комісії при виконкомі і в кінцевому результаті розглядатиметься на сесії міськради.

Нагадаємо, у Львові під вікнами Садового триває пікет.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube