Перший театр покаже нову виставу

У Першому театрі відбудуться прем'єри вистав "Аліса" та "П'ятидесятниця"

Вже 16−17 лютого у Першому театрі відбудеться прем'єра вистави "Аліса" за книгою Льюїса Керрола "Аліса в Дивокраї", яка перемогла у конкурсі Taking the Stage 2018 від Британської Ради. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді.

Два проекти від Першого театру стали переможцями минулорічного конкурсу британської драми Taking the Stage. Це вистави "Аліса" (за книгою Льюїса Керрола "Аліса в Дивокраї") та "П'ятидесятниця" (за однойменною п'єсою Девіда Едгара).

"Вистава є одним із переможців конкурсу Taking the Stage, організованого Британською Радою у жовтні 2018 р. Проекти-переможці отримали фінансування у розмірі 50 тисяч гривень та допомогу у промоції.

Режисер постановки — харків'янка Ірина Ципіна. У "Алісі" вона використовує прийом тіньового театру. Завдяки цьому сценічний простір стає багатовимірним, а речі та персонажі можуть легко мандрувати між світами та перетворюватися у щось інше.

Ірина Ципіна розглядає книгу "Аліса в дивокраї" Льюїса Керрола як подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, — це абсурд безглуздих правил, які нав'язує нам суспільство. Як людині знайти себе у механізованому світі затісних та застарілих традицій? Аліса вирішує бути інакшою ніж усі і вирушає услід за Білим Кроликом, аби в кінці вигукнути "Я справжня!" та здобути право творити власний Всесвіт, за власними правилами", — розповідають організатори.

Вистава розрахована на широку аудиторію — від дітей віком у 10 років і до дорослих.

Інший проект Першого театру, який увійшов до трійки переможців минулорічного конкурсу Taking the Stage — вистава "П'ятидесятниця" режисерки Лариси Діденко. ЇЇ прем'єра запланована на червень 2019 р.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів