ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Перше територіальне управління Антикорупційного бюро створять у Львові

Після Львова такі органи першочергово запрацюють в Одесі та Дніпропетровську
Depo.
21 серпня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua

До кінця цього року на Львівщині планують створити перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Очікується, що юрисдикція органу спершу поширюватиметься на три області, в подальшому її можуть розширити до шести. Про це 21 серпня розповів директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник на зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини, пише Depo.Львів.

Територіальне бюро у Львові налічуватиме 15 осіб.

Його керівник та працівники обиратимуться на конкурсній основі.

Зокрема, відкритий конкурс на ці посади оголосять вже у вересні. Загалом в Україні заплановано створення семи територіальних управлінь Антикорупційного бюро.

Після Львова такі органи першочергово запрацюють в Одесі та Дніпропетровську.

"Територіальні управління стануть накопичувачами інформації, які оперативно інформуватимуть центральне бюро. Вони будуть як наші очі і вуха", - пояснив Артем Ситник.

Він також зазначив, що в обов'язки працівників регіональних управлінь входитиме постійна комунікація з громадськістю та засобами масової інформації.

"Я розраховую на підтримку та активну участь громадських активістів Львівщини у конкурсі на ці посади", - додав директор Національного бюро.

За словами Артема Ситника, теруправління матимуть доступ до усіх електронних баз даних державних органів, що дозволить оперативно викривати корупціонерів.

Загалом вони матимуть можливість отримувати інформацію з різноманітних джерел, а також реагуватимуть на анонімні звернення.

Більше новин про візит Ситника на Львівщину читайте на Depo.Львів