ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Патрульну поліцію Львова очолив капрал Зозуля

У Києві він склав протоколи на Мельничука і Суркіса
Depo.
23 серпня 2015 08:10
ФОТО: depo.ua

Патрульну поліцію міста Львова очолить теперішній заступник командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції міста Києва 26-річний Юрій Зозуля. Про це пише Depo.Львів із посиланням на повідомлення у Фейсбуці міністра МВС Арсена Авакова.

Аваков підтвердив, що старт нової патрульної поліції міста Львова відбудеться 23 серпня о 10:00.

"600 нових поліцейських вийдуть на патрулювання міста. Зустрічайте!", - написав Арсен Аваков.

Він пояснив, що призначив главою патрульної поліції Львова молодшого сержанта Юрія Зозузулю.

Патрульну поліцію Львова очолив капрал Зозуля - фото 1

"Без збентеження і без лукавства - хлопця, одного з кращих у київській патрульній поліції зараз - і .. всього лише молодшого сержанта (за новим законом - капрала). Звання та досвід прийдуть. Головне - енергія і воля до змін, що ми творимо міняючи стару міліцію в нову українську поліцію. Це - вирішальна якість!", - написав Арсен Аваков.

Юрій Зозуля був активним учасником Майдану і Революції Гідності. Зараз навчається у Національній академсії внутрішніх справ, іспитами підтверджує освіту, яку отримав в одному з польських вузів. До свого приходу в патрульну поліцію Юрій Зозуля встиг попрацювати фінансовій сфері.

За час роботи у столичному підрозділі відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб.

Зокрема, на народного депутата України С.Мельничука за ст. 126 КУпАП "Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування" та на віце-президента УЄФА Григорія Суркіса за ст. 122-5 КУпАП "Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв".

Аваков пише, що Зозуля вміє оперативно приймати рішення у складних ситуаціях.

"Це класно і правильно - використовувати можливості, які дає життя, тим паче - кардинально щось змінювати у житті держави. Не подведу!" - процитував Аваков слова Зозулі учора перед підписання наказу про його призначення.

"Впевнений - не підведе! У добрий час - путь Нова патрульна поліція Львова!!", - пише міністр внутрішніх справ.

Додамо, що 19 серпня Львів із робочим візитом відвідала перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе. Раніше планувалось, що вона приїде до Львова 17 серпня.

Як повідомляє arm.lviv, разом з командиром київської поліції Фецевичем Згуладзе здійснювала розгляд потенційних кандидатів на керівника новоутвореної львівської поліції.

Також у Громадській консультативній раді при ГУМВСУ у Львівській області повідомили, що поліція у Львові одержує форму, а 23 серпня складе присягу. 

Більше новин про нову поліції у Львові читайте на Depo.Львів.