ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Партію Садового можуть зняти з виборів на Львівщині

“Самопоміч” підозрюють в підробці документів
Depo.
9 жовтня 2015 20:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на “Гал-Інфо”, партію “Самопоміч” можуть зняти з виборів у Львівській області.

9 жовтня, в Львівському окружному адміністративному суді розпочалось слухання справи за позовом "Самопомочі" проти Львівської обласної виборчої комісії. В ході розгляду було подано клопотання про перевірку факту фальсифікації протоколу конференції політичного об'єднfння "Самопоміч", котре суд прийняв до розгляду.

"Самопоміч" звернулась до суду в зв’язку з відмовою ОВК ухвалити рішення про відкликання кандидата в депутати Болкуна. На думку представників "Самопомочі", неприйняття ОВК рішення про відкликання свідчить про її, комісії, бездіяльність.
Болкун повідомив, що жодної конференції, на котрій би було ухвалено рішення партії про його відкликання з виборів, не проводилось. "Оскільки 5 жовтня, за моєю інформацією, конференції обласного осередку "Самопомочі" не проводилось, то вона не могла ухвалити жодного рішення. Тому рішення, яке "Самопоміч" подала - про моє відкликання як кандидата - сфабриковано. Я прошу судів винести окрему ухвалу про скерування матеріалів справи до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України", - звернувся до судді Болкун.

Як зазначив юрист та член НСЖУ Юрій Кміть, в разі підтвердження факту фальсифікації протоколів конференції політичне об'єднання “Самопоміч” можуть зняти з виборів у Львівській області.


Більше про місцеві вибори читайте на Depo.Львів.