ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Папі Римському напишуть про Україну

Сьогодні, 23 липня, у Львові стартує фестиваль "Вітер На-Дії"
Depo.
23 липня 2015 10:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Львів.Depo організатори акції, під час фестивалю у Львові відбудеться унікальна акція "Розкажи Папі про Україну".

Представники молодіжних християнських спільнот напишуть найдовший лист Папі Римському Франциску.

Така акція, за словами організаторів, відбудеться вперше в Україні.

Заплановано, що лист, який напише найкраща в Україні молодь, буде довжиною кілька метрів.

Загалом у місті стартує ІІ всеукраїнський молодіжний фестиваль, під час якого у Львові триденний курс театральної, музичної фото- та відеомайстерень, музично-євангелізаційна програма Kerygma PROJECT, мотузковий парк, "Відкритий університет", духовна програма, екологічні квести, презентації молодіжних проектів, нічний музичний марафон та багато іншого.

"Ми часто говоримо про те, що молодь і Церква потребують більше спілкування. Ми хочемо забезпечити це спілкування, причому у прямому значенні: наша молодь напише листа Папі Римському. Це буде щось особливе", - розповідає координатор фестивалю Ірина Максименко.

Акція проходитиме у два етапи: у п'ятницю молодь писатиме лист Папі Франциску о 13.00 год біля Ратуші, а продовжиться акція у суботу о 18.00 год на території Львівської духовної семінарії (вул. Хуторіка, 35), де відбуватимуться основні заходи фестивалю. Фестиваль триватиме до 26 липня.

Організатори закликають усіх львів'ян та гостей міста приєднуватися до цієї чудової можливості і запевняють, кожен охочий зможе долучитися до написання листа Папі Римському.

Детальніше про фестиваль читайте на Львів.Depo