ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одяг можна приносити у "Шафу"

Це благодійний проект - збір речей для душевнохворих
Depo.
14 серпня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

Цими вихідними, 15-16 серпня, у Парку ім. І.Франка біля альтанки-ротонди (вул. Листопадового Чину, 1) з 10:00 до 16:00 год. триватиме благодійний проект "Шафа" - збір одягу для душевнохворих, які проходять довготривале лікування у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні.

Комунальний заклад "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" є спеціалізованим стаціонаром нa 1450 лiжок, який нaдaє психiaтричну допомогу населенню м. Львовa тa 15 районам області, a спецiaлiзовaнi види психiaтричної допомоги - населенню всієї області.

Історія лікарні починає свій відлік ще з 19 століття. У Львові заклад розташований за адресою: вул. Кульпарківська, 95.

Переважно усі місця в лікарні є заповненими, найбільше - взимку. Лікування проходять особи, орієнтовно віком від 18 років і до похилого віку. Особливого догляду від працівників психіатричної лікарні потребують особи, в яких немає сімей. Їм потрібен одяг, взуття та інші необхідні речі. Усе це купляється за рахунок коштів лікарні, держава не бере відповідальності за забезпечення таких пацієнтів.

Чого найбільше не вистачає і що приносити? Потрібно все. Проте найбільше - взуття. Можна приносити різне: від домашніх тапочок і до теплого зимового взуття. Також потрібен одяг, включно з білизною. Одяг, який вже не придатний для того, щоб його носити, піде на пошиття ляльок та костюмів пацієнтам для театралізованих вечорів, на колажі, аплікації тощо. Гудзики та бусинки з такого одягу також використовуватимуться.

Ініціативу підтримують львівські діджеї: Dj Yura Ku, Dj mka, Dj Licker, Dj Biganski. Ведучий заходу Дмитро Благий.

Більше про благодійні заходи у Львові читайте на Depo.Львів