Одинадцять родин загиблих воїнів АТО зі Львівщини отримають пенсії

Указом Президента України посмертно нагороджено орденами сім'ї військових і вони зможуть отримати пенсії за особливі заслуги перед Україною
Depo.
30 вересня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомила прес-служба ЛОДА.

На Львівщині 11 сімей воїнів, загиблих під час АТО, яких Указом Президента України посмертно нагороджено орденами "За мужність" ІІІ ступеня, Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, зможуть отримати пенсії за особливі заслуги перед Україною. Відповідні документи вже підготовлено на розгляд Пенсійного фонду України.

Про це йшлось напередодні на черговому засіданні Комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Львівській обласній державній адміністрації.

Члени комісії також розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 56 особам, зокрема серед них - 25 багатодітних матерів, у зв'язку із присвоєнням почесного звання "Мати-героїня", один багатодітний батько, 18 володарів трудових нагород та 10 осіб, нагороджених військовими нагородами, а також два депутати місцевих рад.

Більше новин про родини загиблих бійців АТО читайте на Depo.Львів