ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівська облрада закликала Київ розірвати дипломатичні стосунки з Кремлем

Крім цього депутати Львівщини вимагають впровадити візовий режим з Росією 

Depo.
20 березня 2018 22:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні Львівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України, ухваленому у вівторок, 20 березня, передає Depo.Львів.

З ініціативою розірвати дипломатичні стосунки з Росією виступив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

"Своїми останніми діями Російська Федерація продовжує демонстративно нехтувати територіальною цілісністю України, міжнародними договорами та принципами цивілізованого суспільства. Проведення виборів в анексованому Криму, постійні провокації на українській території, диверсії проти громадян у країнах Європи зумовлюють необхідність рішучіших кроків для зміцнення безпеки України", - зазначається в документі.

З огляду на це депутати Львівської обласної ради вимагають від вищого керівництва держави розірвати дипломатичні стосунки з Російською Федерацією. "Вважаємо недопустимими такі взаємини з країною, яка є окупантом нашої території", - наголосили вони.

Крім того, депутати облради закликали впровадити візовий режим для громадян Російської Федерації. "Такі кроки Української держави визріли вже давно, однак краще пізно, ніж ніколи. Росія знехтувала шансами, які їй давала світова спільнота, відмовилася отямитися та припинити агресію проти України. У такій ситуації в нашої держави залишається єдиний вихід – послідовними й рішучими діями зміцнювати свою обороноздатність, складовою якої є безпека України та її громадян від можливих диверсій і терактів", - йдеться у зверненні.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube