ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обласну психіатричну лікарню обігріє нова котельня на альтернативному паливі

Система опалення, яка досі існувала у лікарні, вважалася найгіршою серед усіх лікувальних комунальних закладів Львівщини
Depo.
21 жовтня 2015 18:54
ФОТО: depo.ua

У середу, 21 жовтня, у Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні презентували нову котельню, яка працюватиме на альтернативних видах палива. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні Олександр Фільц подякував представникам влади за сприяння у реалізації проекту.

"Ця котельня існує тільки тому, що Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада допомогли нам це зробити, - зазначив Олександр Фільц. - Переконаний, що це не остання справа, яку нам ці структури допоможуть зрушити з місця".

Коштом інвестора зведено ще й нове приміщення для котельні та обабіч побудовано склад, у якому можна зберігати тижневий запас палива. Обидва котли, які встановив інвестор, мають загальну потужність у 3 МВт та зможуть забезпечити теплом усі корпуси лікарні. Окупність проекту складає лише 1 рік.

До слова, система опалення, яка досі існувала у лікарні вважалася найгіршою серед усіх лікувальних комунальних закладів Львівщини.

Більше новин про енергозбереження читайте на Depo.Львів.

Мітки: #