ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новороздільська міська комісія отримала новий склад

Жоден член новопризначеного складу комісії не має досвіду роботи у комісіях
Depo.
14 жовтня 2015 21:03
ФОТО: depo.ua

Центральна виборча комісія сформувала новий склад Новороздільської міської виборчої комісії у чисельності 15 осіб. Про це пише Depo.Львів із посиланням на львівську ОПОРУ.

Головою комісії призначено представника місцевої організації БПП "Солідарність", заступником – від Об’єднання "Самопоміч", а секретарем – від ПП "Народний Фронт".

Жоден член новопризначеного складу комісії не має досвіду роботи у комісіях такого рівня, - йдеться у повідомленні ОПОРИ.

Новороздільська міська виборча комісія Львівської області на виконання постанови Львівського окружного адміністративного суду від 4 жовтня 2015 року в справі № 813/5670/15 та постанови ЦВК №425 має вирішити питання щодо реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, висунутих Новороздільською міською організацією Політичної партії "Конкретних справ".

Нагадаємо, 9 жовтня Центральна виборча комісія встановила факт одноразового грубого порушення Новороздільською міською виборчою комісією Львівської області вимог Конституції України та законів України та достроково припинила повноваження усього складу Новороздільської міської виборчої комісії Львівської області. 

Більше новин про вибори у області читайте на Depo.Львів.