UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Нові правила адаптивного карантину набули чинності з 1 серпня

Залежно від епідеміологічної ситуації усі регіони буде розділено на кілька зон: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Нові правила адаптивного карантину набул…

Нові правила адаптивного карантину набули чинності з 1 серпня. Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду, передає Depo.Львів.

Так, залежно від епідеміологічної ситуації усі регіони буде розділено на кілька зон: зелений, жовтий, помаранчевий і червоний за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Зелена зона передбачає: перебування в громадських будівлях в масках або респіраторах; проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри із заповненою на 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

У жовтій зоні діють обмеження зеленої, але також забороняється: відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово.

У помаранчевій зоні діють обмеження жовтої, але забороняється: діяльність засобів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін в дитячі табори; діє обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 осіб.

Червона зона передбачає обмеження помаранчевої, а також забороняється: робота громадського транспорту; відвідування навчальних закладів; діяльність ТРЦ, кафе і ресторанів.

Також під час перетину кордону з країн "зеленої зони" потрібен тільки страховий поліс, для країн з "червоної зони" - потрібен поліс, а також потрібна самоізоляція на 14 днів або ПЛР-тест.

Крім цього, посилення протиепідемічних заходів застосовується і припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

Перехід регіону з однієї в іншу зону можливий за умови, коли 5 днів поспіль там відбувається зміна одного з певних показників.

З 1 вересня 2020 року в Україні відкриються всі школи.

Однак якщо епідеміологічна ситуація в районі не буде задовольняти вимогам Міністерства охорони здоров'я, освітні заклади будуть змушені закрити на карантин.

Закривати школи будуть тільки в районах "червоної зони" - де високий показник захворюваності на атипову пневмонію.

Також в Україні почнеться поступове залучення глядачів на футбольні матчі в разі дотримання низки карантинних вимог.

Основними вимогами є: заповнення секторів стадіону глядачами не більше ніж на 25 відсотків, дотримання соціальної дистанції, забезпечення наявності дезінфекторів на стадіонах, проведення термоскринінгу на вході.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"