ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німецька компанія може відкрити на Львівщині ще один завод

Бельгійці шукають ділянку, де можна збудувати завод територією у 15 тис кв м
Depo.
30 червня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Німецька компанія "Леоні" планує нарощувати свої виробничі потужності та розглядає можливість відкриття на Львівщині ще одного підприємства. На даний час представники компанії, яка спеціалізується на виробництві кабельних систем для автомобільної промисловості, шукають відповідну земельну ділянку для будівництва. Ймовірно новий завод запрацює у Радехівському районі Львівщини. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА. 

"Завод Леоні у Стрию уже не може збільшувати обсяги виробництва через брак кадрів, - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Відповідно постало питання будівництва ще одного підприємства. Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Ділянка у Радехівському районі розміщена у такому місці, куди можна добиратися з Червонограда, Кам’янка-Бузького та Сокальського районів".

Загалом планується, що на виробництві працюватиме від 2,5 до 5 тисяч осіб.

До речі, можливість відкриття у Золочівському районі ще одного підприємства розглядає й ТзОВ "Електроконтакт". А також бельгійська компанія, яка спеціалізується на виробництві меблів, планує перенести до України своє виробництво. Львівська область – серед пріоритетних територій.

На разі, бельгійці шукають ділянку, де можна збудувати завод територією у 15 тис кв м.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів