Названо підприємства, які найбільше забруднюють природу на Львівщині

Згідно з отриманою інформацією за результатами діяльності у четвертому кварталі 2018 року, спостерігається збільшення екологічного тиску на довкілля

Екологи назвали підприємства, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища у Львівській області. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

До суб'єктів господарювання, що входять до "Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні" у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство "Львіввугілля", ПАТ "Львівська вугільна компанія", Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал".

"Згідно з отриманою за результатами діяльності у IV кварталі 2018 року інформацією від підприємств-забруднювачів констатується збільшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2017 року) на ДП "Львіввугілля", Добротвірською ТЕС. Зменшення негативного впливу спостерігається на ПАТ "Львівська вугільна компанія" та ЛМКП "Львівводоканал", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як допомогти озеленити Львів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів