ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навчальний центр розпочав масові відправлення військовослужбовців

Серед мобілізованих - і новачки, і досвідчені бійці
Depo.
2 вересня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

Бійці шостої черги мобілізації, які потрапили до 184-го Навчального центру у Старичах, закінчили курс навчання за різними спеціальностями, успішно склали іспити й роз'їжджаються по бойових військових частинах України. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Академії сухопутних військ.

Навчальний центр розпочав масові відправлення військовослужбовців - фото 1

Серед мобілізованих є й добровольці, й ті, хто вже брав участь в антитерористичній операції на сході України, й ті, хто автомат у руки вперше взяв тут.

Навчальний центр розпочав масові відправлення військовослужбовців - фото 2

Хлопці чекають своєї черги на відправлення. Попереду - неблизька дорога і нове життя. Панують переважно два настрої: одним байдуже, куди їх закине доля, іншим - ні. Проте і ті, й ті хочуть мерщій стати до зброї й виконувати справжні бойові завдання.

Навчальний центр розпочав масові відправлення військовослужбовців - фото 3

Військовослужбовці Степан і Олександр розмовляють різними мовами, вони з різних регіонів, одному 24, другий - трохи старший, але об'єднує їх те, що вони вже були на передовій, обидва - учасники бойових дій. Вони не з чуток знають, що на них чекає. Олександр був поранений і дивом повернувся з того світу. Але найтяжче для нього - це повідомляти рідним про загибель товаришів по зброї.

Навчальний центр розпочав масові відправлення військовослужбовців - фото 4

Сергій із Запоріжжя був зарахований до постійного складу, служив у Старичах інструктором, але здав посаду і вирушає в рідну область у бойову частину. Завжди усміхнений, він усміхається й тепер.

Більше новин про мобілізацію на Львівщині читайте на Depo.Львів