Національний природний парк "Бойківщина" планують розширити
НПП "Бойківщина" – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини, який створено протягом останнього десятиліття
- Львів
-
13 липня 2020 17:33
Розширення території національного природного парку "Бойківщина" обговорили на нараді за участю представників ДП "Боринське лісове господарство", Турківського ОКС ЛГП "Галсільліс", Інституту екології Карпат НАН України, Українського товариства охорони птахів (ТОП), РЛП "Надсянський" та департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.
Під час наради обговорили наступні кроки щодо збільшення території парку серед яких – підготовка клопотання, визначення орієнтовної площі пропонованих для розширення земель, проведення інвентаризації території тощо.
Нагадаємо, НПП "Бойківщина" – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини, який створено протягом останнього десятиліття.
НПП "Бойківщина" створено Указом Президента України "Про створення національного природного парку "Бойківщина" від 11.04.2019 № 130 в межах Турківського району площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.
НПП "Бойківщина" – це парк, територія якого вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:29 На Львівщині затримали майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським "кротом" ФОТО
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець
- 10:54У вигляді козацьких хрестів: У Львові планують уніфікувати поховання захисників ФОТО
- 11:36На Львівщині патрульні збили на "зебрі" 17-річного хлопця (ВІДЕО) Відео