UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Набули чинності оновлені умови дистанційного навчання в школах

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Набули чинності оновлені умови дистанцій…

Набули чинності оновлені умови дистанційного навчання в школах. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки, передає Depo.Львів.

"Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів - як за дистанційною формою отримання освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти", - йдеться в ньому.

Положення було затверджене наказом Міносвіти від 8 вересня №1115 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня.

"Ми розуміємо, що дистанційна освіта не може замінити справжнього очного навчання. Діти мають соціалізуватися, особливо в початковій школі. Через пандемію коронавірусу весь світ шукає альтернативні шляхи для економічного та соціального життя. І галузь освіти - не виняток, адже для нас важливо, щоб освітній процес тривав і був якісним і безпечним..." - сказав виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зазначено, що дистанційна форма отримання освіти залишається виключно добровільною і вимагає подання відповідної заяви про переведення від батьків.

Для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів) - таку можливість має будь-який учень.

"...технології дистанційного навчання дозволяють продовжувати освітній процес під час карантину та інших надзвичайних обставин (без переведення учнів на дистанційну форму)", - додано в повідомленні.

У документі також врегульовано можливість організації змішаного навчання.

Навчальні заклади можуть визначити такий режим роботи, за якого учні по черзі відвідують навчальний заклад для очних занять, решту часу навчаючись дистанційно.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"