ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На вул. Пластовій триває капітальний ремонт дороги

Під час капітального ремонту вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської буде замінено дорожнє покриття

Depo.
14 червня 2018 13:13
ФОТО: depo.ua

У Львові триває капітальний ремонт доріг. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Один з масштабних цьогорічних об'єктів — ремонт вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської. Роботи проводить ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1" на замовлення ЛКП "Львівавтодор".

Під час капітального ремонту вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської буде замінено дорожнє покриття, замінено водопровід, газопровід, напірну і дощову каналізацію, заплановане встановлення зовнішнього освітлення з енергоощадними світильниками.

Станом на сьогодні, 13 червня, вже завершено усі підготовчі роботи, під час яких було розібрано 440 м бортових каменів. Завершено прокладання водопроводу діаметром 300 мм, завершено прокладання напірної каналізації діаметром 300 мм. Вже зроблено 402 м.п. дощової каналізації діаметром 600 мм, а діаметром 500 мм — 285 м.п. Вирито 400 м.п. і 4200 м кв корита від вул. Бескидської. Влаштовано 20 шт. дощоприймальних колодязів з підключенням труби довжиною 300 мм.

"Водопровід і каналізація прокладені в "зеленій зоні", яка йде паралельно з дорогою. На самій дорозі проводимо демонтаж старого покриття, зокрема копаємо корито для прокладання нового дорожнього покриття. Ці роботи проводимо від вул. Бескидської в напрямку до вул. Богданівської", — повідомив Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП "Львівавтодор".

Нагадаємо, роботи з капітального ремонт вул. Пластової (від вул. Богданівської до вул. Бескидської) розпочалися з 11 січня 2018 року.

Дата оголошення тендеру на визначення підрядної організації відбулася 20 жовтня 2017 року. Переможцем тендеру стало ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1". Ціна за договором — 38 970 000 грн. (тридцять вісім мільйонів дев'ятсот сімдесят тисяч гривень) з ПДВ. Дата підписання договору — 27 листопада 2017 року.

Проектом передбачається заміна існуючого чавунного водопроводу діаметром 300 мм на новий водопровід діаметром 300 мм з поліетиленових труб. Існуюча напірна каналізація з сталевих труб діаметром 300 мм замінюється на нову з поліетиленових труб такого ж діаметру. Проектом також передбачено влаштування нової дощової каналізації та передбачена заміна розподільчого газопроводу середнього тиску діаметром 500 мм, прокладеного через проїзну частину вул. Пластової на ділянці від ПК1+10 до ПК1+47. Також передбачається влаштування повітряної лінії зовнішнього освітлення з енергозберігаючими світильниками. У необхідних місцях будуть закладені резервні футляри.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube