ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Волині знизили тарифи на тепло

Антимонопольники звинуватили ПТМ "Ковельтепло" у порушенні вимог законодавства України про встановлення тарифів на теплову енергію та змусили знизити тарифи

Depo.
19 жовтня 2017 08:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, до Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) звернулася Ковельська міська рада щодо погодження проекту рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води".

За результатами аналізу вищевказаного проекту рішення, Відділенням було виявлено недотримання виконавчим комітетом Ковельської міської ради та ПТМ "Ковельтепло" вимог законодавства України, – повідомляє сайт установи.

З метою запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції Відділення рекомендувало виконавчому комітету Ковельської міської ради привести розрахунок тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води та рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради "Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води" відповідно до вимог нормативно-правових актів України.

В результаті аналізу рішення було встановлено виконання виконавчим комітетом Ковельської міської ради пропозицій територіального відділення. Тарифи на теплову енергію знизилися для всіх категорій споживачів: для населення на 78,33 грн./Гкал (з ПДВ), бюджетних організацій на 193,57 грн./Гкал (з ПДВ), інших споживачів на 1,42 грн./Гкал (з ПДВ), релігійних організацій на 1,32 грн./Гкал.

Загальний економічний ефект від вжитих заходів для запобігання порушенням конкуренційного законодавства склав 8,9 млн. грн., тобто на таку суму мешканці та бюджетні організації м.Ковеля сплатять менше коштів за фактично отримані послуги в опалювальний сезон 2017-2018 років.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів