На Волині водій автобуса вигнав з автобуса дівчину з квитком вночі посеред поля

Водій автобуса "Нововолинськ – Київ" пізно ввечері висадив посеред поля дівчину з квитком, який вона придбала за посвідченням дитини з багатодітної сім'ї

Depo.
19 жовтня 2017 22:19
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Волинські Новини, водій автобуса "Нововолинськ – Київ" пізно ввечері висадив посеред поля дівчину з квитком, який вона придбала за посвідченням дитини з багатодітної сім'ї. Мовляв, "не настільки багатий, щоб возити таких людей по пільгах".

Про це написав у Фейсбуці селищний голова Благодатного (у складі Нововолинської міської ради Волинської області) Олександр Топорівський.


З його слів, інцидент трапився 16 жовтня. Дівчина сіла в автобус о 22:30, однак, проїхавши ним кілька кілометрів, опинилася серед поля з великим багажем.

"Вчора за посвідченням дитини з багатодітної сім'ї дівчина купила квиток на нововолинській автостанції, сіла на автобус о 22:30 "Нововолинськ – Київ". Водій сказав, що такий квиток в нього не діє, але диспетчер ніби вирішила, автобус відправився.

Через кілька кілометрів автобус зупинився, і серед ночі в полі водій висадив дівчину з великим багажем! Перевізник відреагував так - каже, не настільки багатий, щоб возити таких людей по пільгах", - йдеться у дописі.

Олександр Топорівський зазначає, що з цього приводу скерував письмове звернення голові Укртрансбезпеки Михайлові Ноняку, та сподівається, що водій і перевізник понесуть відповідальність.

"Думаю, що з таким ставленням до людей цей перевізник може возити максимум картоплю. Письмове звернення скеровую голові Укртрансбезпеки Михайло Ноняк і сподіваюсь, що водій і перевізник понесуть відповідальність", - зазначає Олександр Топорівський.

Нагадаємо, волинський губернатор полюбляє готівку і радянські автомобілі. Раніше Палиця розповів всю правду про свої мільйони і витрати.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів