На виїзді з України у Польщу встановлять тимчасові переносні конструкції

Львівщина візьме до уваги польський досвід проведення децентралізації
Depo.
30 січня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua
На виїзді з України у Польщу встановлять тимчасові переносні конструкції
На виїзді з України у Польщу встановлять тимчасові переносні конструкції

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з воєводою Підкарпатського воєводства Євою Леніарт. Під час робочої зустрічі сторони обговорили низку важливих питань. Зокрема, йшлося про розбудову пункту пропуску "Краковець-Корчова". Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

На даний час з української сторони на завершальній стадії перебуває будівництво відрізку автодороги поблизу митного переходу. Надалі заплановано будівництво ділянки контролю легкового транспорту та автобусів. Це робиться для того, щоб розмежувати рух легкового та вантажного транспорту. Слід зазначити, що з польської сторони вже завершено будівництво такої ділянки контролю.

Очільник області запропонував, щоб на період поки триватиме будівництво нового пункту контролю у Краківці, встановити тимчасово переносні конструкції на виїзді з України на польській ділянці.

На виїзді з Україну у Польщу встановлять тимчасові переносні конструкції - фото 1

"Завдяки розбудові пункту пропуску "Краківець-Корчова" ми суттєво розвантажимо та збільшимо пропускну спроможність автотранспорту на українсько-польському кордоні", - підкреслив Олег Синютка.

Воєвода Підкарпатського воєводства зазначила, що таку пропозицію української сторони буде вивчено, а прикордонні служби найближчим часом мають запропонувати місця та зовнішній вигляд згаданих конструкцій.

Окрім того, сторони обговорили питання залучення досвіду Польщі щодо проведення в Україні реформи децентралізації та відзначення 200-річчя польської школи №10 у Львові.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів