ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри

Позмагатись у турнірі приїхали 65 учасників
Depo.
7 серпня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

У міста Турка Львівської області розпочались шахово-шашкові турніри, пам'яті Степана Попеля - визначного шахіста світу, чемпіона Львова, Парижа, Північної Америки, світського канцлера митрополита Андрея Шептицького, уродженця с. Комарники Турківського району. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Позмагатися у цих турнірах прибули 65 учасників з 10 областей України.

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри - фото 1

Зокрема, в турнірі з шахів беруть участь майстер ФІДЕ Юрій Лембак (м. Турка), який має титул "Шаховий король Бойківщини" та четверо кандидатів у майстри спорту.

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри - фото 2

У шашковому турнірі змагаються міжнародний гросмейстер, віце-чемпіон світу Сергій Бойко з Харкова, який має титул "Шашковий король Бойківщини"; четверо відомих майстрів спорту Євген Івашко з Києва, В'ячеслав Новицький з Миколаєва, Олександр Крупій з Дніпродзержинська, Олександр Ананєв з Миколаєва та семеро кандидатів у майстри спорту.

Учасники зіграють 9 турів за по швейцарською системою.

На Турківщині розпочалися шахово-шашкові турніри - фото 3

Турнір відбувається у рамках проведення Третього світового конгресу бойків, який супроводжується неповторними сурмами трембіт та мелодіями троїстих музик. Конгрес засідає до 9 серпня.

Більше новин про Світовий конгрес бойків читайте на Depo.Львів