На території заповідника на Львівщині хочуть побудувати асфальтний завод

Влада Жовкви запропонувала іншу ділянку, проте депутат відмовився
Depo.
11 березня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Мешканці Жовкви звернулися до місцевої влади з метою зупинити будівництво асфальтного заводу, інакше погрожують провести масові акції та пікети. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Варіанти.

Звернення до голови Жовківської РДА Надії Щур, голови Жовківської районної ради Романа Горбаня, прокурора Жовківського району Олега Телефанко, міського голови Жовкви Петра Вихопеня підписали мешканці Жовкви.

"Ми звертаємось до Вас із проханям недопущення розміщення заводу з виробництва асфальту в м. Жовква, на території бітумної бази райавтодору, яка знаходиться в лісопарковому масиві гори Гарай, рекреаційній зоні охоронного ландшафту Державного історико-культурного заповідника у м.Жовква, куди вже завезено обладнання", – йдеться у зверненні.

Жовківчани просять повідомити, ким і коли надавалися дозволи на встановлення заводу та погрожують вдатися до протестих акцій у разі подальшого будівництва заводу.

Як стало відомо від мешканців Жовкви, ініціатором будівництва та власником асфальтного заводу є депутат Львівської облради, член фракції "Солідарність" Роман Демчина.

Влада Жовкви пропонувала йому збудувати завод в іншому місці, але він не погодився.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів