ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На території Львівської залізниці виявили майже тисячу порушників

Левову частку становлять випадки ходіння по коліях та перехід колій у невстановлених місцях

Depo.
11 липня 2018 15:44
ФОТО: depo.ua

На території регіональної філії "Львівська залізниця" стрільці служби воєнізованої охорони магістралі спільно з працівниками національної поліції провели 1798 рейдів, виявивши 993 порушники правил безпеки на залізничних об'єктах. Про це інформує прес-служба Львівської залізниці, пише Depo.Львів.

До адміністративної відповідальності порушення правил з охорони порядку і безпеки руху на залізничному транспорті притягнуто 945 осіб, яких оштрафовано на загальну суму понад 32 тис. грн.

"Крім того, з усіма порушниками залізничні правоохоронці провели профілактичні бесіди", - йдеться у повідомленні.

Серед порушень правил безпеки у першому півріччі 2018-го, як і торік, левову частку становлять випадки ходіння по коліях та перехід колій у невстановлених місцях.

Львівська магістраль звертається до громадян із проханням бути особливо уважними та обережними, перебуваючи на залізничних об'єктах та поблизу них, суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, а також провести із цього приводу роз'яснювальні бесіди з дітьми, щоб застерегти їх від порушень правил поведінки на об'єктах залізниці, що є зоною підвищеної небезпеки.

Нагадаємо, поїзд у Львові сьогодні вбив жінку.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube