UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На території мікрорайону Рясне створять нову рекреаційну зону

У Рясне збільшать зону рекреації

На території мікрорайону Рясне створять…

На засіданні постійної комісії екології та природокористування Львівської міської ради прийнято рішення щодо розробки детального плану території на вул. Величковського, що у мікрорайоні Рясне, з метою переведення її у статус рекреаційної. Про це інформує депутатський портал Львівської міської ради, пише Depo.Львів.

Мета розробки цього плану – збільшення зони рекреації, зокрема, створення парку "Болотяного", місця для відпочинку.

За словами однієї з ініціаторок створення парку, голови екологічної комісії Ірини Оршак, цього року з екологічного фонду було виділено кошти на проведення геологічних та геодезичних робіт озера на вул. Величковського, що у мікрорайоні  Рясне.

Минулого року такі ж самі кошти були передбачені для  водного об’єкту на вул. Сотника Панаса. Цього року відбулася виїзна нарада за участі депутатів та  начальниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради Олександри Сладкової.

На місці оглянули територію і подивилися, що є можливість об’єднати ці два гарні водні об’єкти, аби створити парк. А болотяна місцевість, флора і фауна сприяють тому, щоб це була чудова рекреаційна зона.

Голова комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак зазначає: "Це дуже рідкісне явище, але буває таке у нашому місті, коли розробляється детальний план території саме для збільшення зони рекреації. На детальному плані будуть розглядатися межі усього кварталу, не лише парку. Попередні зонінги залишаються, можливо, будуть рішення щодо транспортної розв’язки. Але цей план території має розроблятися виключно з метою збереження зони рекреації, зокрема, її збільшення, з майбутнім створенням на ній парку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"