ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Святоюрській горі влаштують дитячий простір

На Святоюрському пагорбі тривають роботи по влаштуванню дитячого простору

Depo.
14 червня 2018 15:14
ФОТО: depo.ua

На території Галицького району Львова тривають роботи з облаштування дитячого простору у сквері на пл. Св. Юра. Про це Depo.Львів повідомили у Львівськіміськраді.

"Це загалом проект Громадського бюджету, але оскільки місце біля церкви Юра є дуже знакове, управлінням архітектури був проведений конкурс на кращу реалізацію проекту. Було обрано переможця, ми замовили робочий проект, розробили його і оголосили тендер та визначили переможця, і він приступив до роботи. Вартість проекту становить близько 1 млн. гривень. Роботи є досить складними, але упродовж літа ми плануємо усе закінчити. Зараз там тривають земляні, підготовчі роботи: виставляються рівні, де, що мало б бути розміщено, тобто тривають такі низові роботи", — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації.

Ідея проекту полягає у створені сучасного та зручного дитячого майданчика, який гармонійно вписується в навколишнє середовище, завдяки плавності форм та не конкурує з пам'ятником Андрея Шептицького. Ділянка являє собою напіввідкритий простір поєднаний зі сквером.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube