ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Стрийщині відкрили свердловину природного газу

Інвестиції складають 17 мільйонів гривень
Depo.
30 липня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

29 липня у селі Сихів (Стрийський район Львівської області) запустили пошукову свердловину для виявлення покладів природного газу. Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на прес-службу Стрийської РДА.

Свердловина №4-Північнозарічнянська, у разі виявлення газу, видобуватиме за добу майже 15 000 метрів кубічних блакитного палива на глибині до 1 300 метрів.

Розробниками родовища є компанія-інвестор ТОВ "Трубопласт" та ДП НАК "Надра України""Західукргеологія". Інвестори вклали у проект 17 мільйонів гривень.

Голова правління НАК "Надра України" Ярослав Климович зазначив, що об'єднання приватних інвестицій та державної політики зробить Львівщину справжнім газовидобувним регіоном.

Компанія інвестор ТОВ "Трубопласт" є власником спеціального дозволу на користування надрами по Північнозарічнянській площі (Стрийський район Львівської області), уже має в експлуатації дві свердловини діючого родовища.

Обсяг видобутку природнього газу становить 90 мільйонів кубометрів. З кожною новою свердловиною цей показник збільшуватиметься на 15-20 мільйонів кубометрів.

Більше новин про видобування газу читайте на Depo.Львів