ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині вироблятимуть синтетичне моторне паливо

Влада області підписала меморандум

Depo.
9 серпня 2018 16:51
ФОТО: depo.ua

На Львівщині сьогодні, 9 серпня, підписали Меморандум про реалізацію в Сокальському районі проекту "Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Сторони-підписанти: Львівська обласна рада; Львівська ОДА; ПП "Енергія природи – водень" (м. Харків) – замовник проекту; компанія "Гальф Петролиум Лимитед Ко" (Катар) – компанія, відповідальна за забезпечення проекту інвестиційним фінансуванням в повному обсязі.

Підписуючи від імені Львівської обласної ради Меморандум про співпрацю, перший заступник голови облради Андрій Білоус зауважив, що на Львівщині державна влада і місцеве самоврядування тісно співпрацюють для створення сприятливого інвестиційного клімату. "Ми зробимо все, щоб допомогти нашим партнерам реалізувати цей масштабний Проект", - сказав він.

Також Андрій Білоус звернув увагу на те, що реалізація Проекту базуватиметься на розробках вітчизняних вчених. "Упевнений, співпраця між українською наукою, іноземними інвесторами та регіональною владою – це запорука успішної реалізації Проекту", - наголосив посадовець.

Варто додати, що основною ціллю проекту "Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива" є збільшення виробництва моторного палива в Україні на 1,5 млн тонн.

Нагадаємо, львівські шахтарі отримали гроші.

Крім того, Проектом передбачається модернізація та дооснащення вугільної шахти "Зарічна"; будівництво переробного комплексу для отримання моторного палива; будівництво вугільної шахти "Тяглівська 1-2".

Період здійснення першої черги Проекту 2018 – 2023 роки.

Важливо, що інвестиційний ресурс ($ 4,2 млрд) – без використання державних коштів та надання державних гарантій від Уряду України.

У перспективі планується створення приблизно 8 тис додаткових робочих місць.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube