ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сколівщині вшанували пам’ять загиблих сто років тому солдатів

В Карпатах, після закінчення боїв, було поховано та пізніше перепоховано більше 3000 німецьких, австрійських, угорських, українських та російських солдатів
Depo.
9 листопада 2015 14:01
ФОТО: depo.ua

На військовому цвинтарі у с. Завадка Сколівського району відбулося віче-реквієм та поминальна панахида приурочена вшануванню 100 ¬літньої пам’яті загиблих солдатів. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Історичні дані свідчать, що весною 1915 року в ході тяжких боїв в Карпатах німецька та австро-угорська армії, завдали нищівної поразки російській армії, проте і самі понесли значних людських втрат.

На великому військовому цвинтарі в селі Завадка, який став найбільшим військовим похованням в Карпатах, після закінчення боїв, було поховано та пізніше перепоховано більше 3000 німецьких, австрійських, угорських, українських та російських солдатів.

На віче-реквієм запрошені генеральні та почесні консули Німеччини, Австрії, Угорщини, Польщі в Україні, представники народної спілки Німеччини по догляду за військовими похованнями та представники угорських, німецьких й польських культурних товариств.

Більше новин про вшанування загиблих читайте на Depo.Львів.