ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сихові міняють магістральну теплову мережу з минулого століття

Ремонтні роботи проходять на вул. Драгана
Depo.
7 вересня 2015 17:12
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську міську раду, розпочалися ремонтні роботи по заміні теплової мережі на вул. Драгана. Вони проходять в рамка реалізації проекту "Модернізація центрального теплопостачання м. Львова", що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку.

Одним із пунктів Проекту передбачено заміну застарілих магістральних мереж по вул. Драгана, Луганській та на двох ділянках по вул. Науковій.

Розпочато роботи по заміні теплової мережі по вул. Драгана. Тут буде проведено заміну ділянки магістральної мережі діаметром 500 мм, довжиною 395 м між наявними тепловими камерами TK-1103/14 і TK-1103/18.

Дана теплова мережа забезпечує тепловою енергією значну частину споживачів Сихівського житлового масиву. Вона збудована у 1984 році, відслужила свій термін експлуатації, знаходиться в незадовільному стані, підлягала неодноразовим аварійним ремонтам у зв'язку з численними поривами.

Згідно з Кредитною угодою та Договором гранту, які підписані 13 червня 2015 року між ЛМКП "Львівтеплоенерго" та Європейським банком реконструкції та розвитку, львівські комунальники отримали 20 млн євро кредиту від ЄБРР і 10 млн євро гранту від фонду Е5Р.

Більше новин про комунальні проблеми Львова читайте на Depo.Львів.