ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На що найчастіше хворіють львів'яни

Найбільш популярними серед відвідувачів були консультації щодо індексу маси тіла

Depo.
14 червня 2018 11:46
ФОТО: depo.ua

У Львові завершилась профілактична акція "Здорове місто". Про це пише Depo.Львів з посиланням на організацію "Здорове місто".

Цьогоріч у медичних містечках провели понад 10 тисяч обстежень. За результатами двотижневої акції у більш ніж 14% обстежених львів'ян виявили відхилення від норми. Найбільша кількість відхилень стосувалася обстежених з підвищеним рівнем цукру в крові – 29%. Крім того, на додаткове обстеження направили жінок після обстеження молочних залоз – 22%, а також осіб з відхиленням зору – 21%.

Акція показала, що багато людей переймаються гіпертонією. Рання діагностика цієї хвороби допоможе уникнути інфаркту чи інсульту у майбутньому. Так, з проблемами артеріальної гіпертензії виявлено 20% обстежених, з проблемами серця – 18%. У 16 обстежених виявлено підозру на туберкульоз.

Серед дітей, які взяли участь у акції, більше, ніж у половини, було виявлено відхилення від норми: загалом обстежили 740 дітей, з них 429 (58%) скеровано на дообстеження.

Найбільш популярними серед відвідувачів були консультації щодо індексу маси тіла, вимірювання артеріального тиску, рівня глюкози у крові, флюорографія та ультразвукова діагностика молочних залоз.

Нагадаємо, як у Львові обстежити здоров'я просто неба.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube