На Самбірщині оштрафували екс-голову сільради за любов дружини до грошей
Екс-голову селищної ради на Самбірщині оштрафували за порушення вимог антикорупційного законодавства
Прокуратура забезпечила участь прокурора у судовому розгляді дев’яти адмінпротоколів стосовно колишнього чиновника Дублянської селищної ради. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.
Встановлено, що суб’єкт декларування без поважних причин невчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями – перед звільненням.
Таким чином вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП.
Крім цього, ексголова не повідомив про реальний конфлікт інтересів та підписав наказ про преміювання своєї дружини (ч.ч.1,2 ст.172-7 КУпАП).
За результатами судового розгляду Самбірський міськрайонний суд Львівської області визнав депутата винним та наклав стягнення у вигляді штрафу.
Рішення суду набрало законної сили.
Водночас, прокуратурою вирішується питання про вжиття заходів для усунення наслідків правопорушенням.
У Самбірському районі в ДТП загинув велосипедист, водій втік
У Самборі автомобіль протаранив стіну (ФОТО).
На Самбірщині автомобіль переїхав живого, чи неживого чоловіка, що лежав на дорозі.
З'явилися фото перекинутого рейсового автобуса на трасі Львів-Самбір (ФОТО).
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів