ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Самбірщині відкрили сімейну молочну ферму

У планах молодих фермерів розширити господарство до 30 корів та придбати техніку для обробки сільськогосподарських угідь

Depo.
8 листопада 2018 18:06
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 8 листопада, у селі Білоки на Самбірщині, відкрили сімейну ферму в межах канадського проекту "Підтримка молочного бізнесу в Україні". У фермерсьому господарстві, що розташоване на ділянці у 4 гектара, сьогодні є півдесятка корів та телята. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Відкриття ще однієї сімейної молочної ферми - це створення робочих місць, нового бізнесу, розвиток сільського господарства і розвиток області. Ваша ферма є прикладом для інших, того, що можна не виїжджати закордон, а заробляти тут і розвивати власну справу. Сьогодні у Львівській області є понад 112 тисяч корів, 94 % утримується в господарствах сільського населення, ними виробляється 96 % всього молока. Таким чином, ви є основним виробником молочної продукції та забезпечуєте харчову безпеку області і виготовляєте продукцію високої якості. Сьогодні державна політика спрямована на підтримку в першу чергу тих, які вже працюють, для цього діє низка державних програм, друге - це напрацювання механізму реєстрації сімейних ферм",- зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

"Дуже приємно бачити, що ферми, які ми відкриваємо - це власність молодих людей, які не побоялись і взяли на себе таку відповідальність. Цей захід мені нагадав мої початки у далекому 1981 році. На початку завжди буде складно, адже хочеться бути успішним у всьому й одразу, тому бажаю натхнення, терпіння і швидкого розвитку вашому господарству і ми раді допомагати вам у цій гарній справі", - підтримав фермерів представник із Канади Люк Шассе.

У планах молодих фермерів розширити господарство до 30 корів та придбати техніку для обробки сільськогосподарських угідь.

Нагадаємо, на Львівщині відкрили нові спортивні майданчики.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube