На Самбірщині відкрили сімейну молочну ферму

У планах молодих фермерів розширити господарство до 30 корів та придбати техніку для обробки сільськогосподарських угідь

Сьогодні, 8 листопада, у селі Білоки на Самбірщині, відкрили сімейну ферму в межах канадського проекту "Підтримка молочного бізнесу в Україні". У фермерсьому господарстві, що розташоване на ділянці у 4 гектара, сьогодні є півдесятка корів та телята. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Відкриття ще однієї сімейної молочної ферми - це створення робочих місць, нового бізнесу, розвиток сільського господарства і розвиток області. Ваша ферма є прикладом для інших, того, що можна не виїжджати закордон, а заробляти тут і розвивати власну справу. Сьогодні у Львівській області є понад 112 тисяч корів, 94 % утримується в господарствах сільського населення, ними виробляється 96 % всього молока. Таким чином, ви є основним виробником молочної продукції та забезпечуєте харчову безпеку області і виготовляєте продукцію високої якості. Сьогодні державна політика спрямована на підтримку в першу чергу тих, які вже працюють, для цього діє низка державних програм, друге - це напрацювання механізму реєстрації сімейних ферм",- зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

"Дуже приємно бачити, що ферми, які ми відкриваємо - це власність молодих людей, які не побоялись і взяли на себе таку відповідальність. Цей захід мені нагадав мої початки у далекому 1981 році. На початку завжди буде складно, адже хочеться бути успішним у всьому й одразу, тому бажаю натхнення, терпіння і швидкого розвитку вашому господарству і ми раді допомагати вам у цій гарній справі", - підтримав фермерів представник із Канади Люк Шассе.

У планах молодих фермерів розширити господарство до 30 корів та придбати техніку для обробки сільськогосподарських угідь.

Нагадаємо, на Львівщині відкрили нові спортивні майданчики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів