На Рівненщині запрацювала єдина диспетчерська служба
Норма доїзду - 10 хвилин по місту та 20 хвилин за його межами
- Львів
-
18 квітня 2020 17:11
У Рівненській області створили Єдину оперативно-диспетчерську службу Центру екстреної меддопомоги (ЄОДС). Про це пише Depo.Рівне з посиланням на прес-службу РівнеОДА.
Райони до нової системи диспетчерської приєднувалися поетапно. Першим підключилося Рівне, а останнім – Зарічненський район. Наразі в єдиній системі екстреної меддопомоги області усі райони та міста області.
"У такий непростий період нам вдалось зробити суттєвий крок у розвитку медичної галузі області. У рекордно стислі терміни, всього за 5 місяців, ми створили Єдину оперативно-диспетчерську службу Центру екстреної меддопомоги. Хоча у інших регіонах такі роботи тривали близько року. Головне завдання центру – налагодження системної роботи швидкої для надання екстреної допомоги", - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Відтепер усі дзвінки, які здійснюватимуться на номер "103", надходитимуть у цю єдину диспетчерську. Завдяки GPS-системі диспетчер бачить місцезнаходження усіх автомобілів, що працюють на зміні, й скеровує на виклик ту бригаду, що знаходиться ближче до пацієнта. Це суттєво пришвидшує доїзд на виклик і дозволяє більш раціонально використовувати ресурси служби.
Норма доїзду - 10 хвилин по місту та 20 хвилин за його межами.
Наразі 135 швидких в області оснащені GPS-навігаторами. Окрім економії пального, це дає змогу диспетчеру розробити ефективну логістику руху бригади швидкої. Наразі екстрена допомога упродовж доби отримує понад 1500 дзвінків.
"Якщо дзвінок не є мотивованим, то у службі цілодобово чергує старший лікар, котрий надає всю необхідну консультацію. Наразі в області працюють над розробкою програми комунікації з екстренкою для людей з обмеженими можливостями", - розповідає начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
Сектор

