На Рівненщині судитимуть інформатора терористів "ДНР"

Злочинні дії інформатора припинені у лютому 2019 року та його затримано за  місцем проживання у Донецькій області співробітниками Служби безпеки України в Рівненській області

Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного жителя Донецької області, який обвинувачується у  вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації). Про це Depo.Львів повідомили в прокуратурі Рівненської області.

На підставі зібраних слідчим органів безпеки України та прокурором доказів встановлено, що чоловік упродовж 2017 - 2019 років активно сприяв представникам терористичної організації «ДНР», шляхом збирання та передачі останнім деталізованих даних про місця дислокації, інтенсивність переміщення військовослужбовців, військової техніки та авіації Збройних сил України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції, а в подальшому, операції об’єднаних сил.

Злочинні дії інформатора припинені у лютому 2019 року та його затримано за  місцем проживання у Донецькій області співробітниками Служби безпеки України в Рівненській області.

Вирок суду обвинувачений чекатиме під вартою. За вчинення інкримінованого злочину йому загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів