UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На посаду керівника Школи вищої спортивної майстерності обрали Уляну Штангрет

Кандидатуру Уляни Штангрет конкурсна комісія буде рекомендувати на затвердження сесії Львівської обради терміном на 5 років

Конкурсна комісія з обрання на посаду директора комунального закладу Львівської обласної ради "Школа вищої спортивної майстерності" підтримала кандидатуру  Уляни Штангрет. Таке рішення ухвалили члени конкурсної комісії. Про цише прес-служба обласної ради Львівщини, інформує Depo.Львів.

За Уляну Штангрет  проголосувало 8 із 9 членів комісії. Як відомо, на минулому засіданні дві претендентки - Оксана Вацеба та Уляна Штангрет представили своє бачення розвитку спортивної установи на найближчі 5 років.

Відтак кандидатуру Уляни Штангрет конкурсна комісія буде рекомендувати на затвердження сесії Львівської обради терміном на 5 років.

Довідково:

Уляна Штангрет здобула середню освіту у Містківській середній школі. З 1995 по 1999 рік навчалася у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені З 1999 по 2004 рік навчалася у Львівському державному інституті фізичної культури за спеціальністю "Олімпійський та професійний спорт" та здобула кваліфікацію "тренер-викладач".

З 2007 по 2010 рік навчалася у Львівському регіональному інституті державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління" та здобула кваліфікацію "Магістр державного управління".

Після закінчення Педагогічного коледжу з 1999 по 2001 рік працювала у садку-школі "Малюк" на посаді вихователя.

З 2001 по 2005 рік працювала у Львівському обласному управлінні з фізичного виховання та спорту на посаді провідного спеціаліста.

З 2005 до тепер працюю в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, починаючи від посади головного спеціаліста, в подальшому - заступника начальника відділу та начальника відділу спорту та проведення заходів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"