UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На пл. Двірцевій облаштовано 4 платформи для пасажирів трамваїв і 2 для пасажирів автобусів

Всі роботи виконуються згідно з календарним графіком

Триває реконструкція пл. Двірцевої. Реконструкція площі відбувається згідно з графіком. Про це пише Depo.Львів. Вже завершили заміну водогонів, забрали всі "повітряні" дроти, прокладено нову телефонну мережу. Станом на зараз вже облаштовано 4 платформи для висадки і посадки пасажирів трамваїв, та 2 платформи для пасажирів автобусів, збудовано коробку диспетчерського пункту та продовжуються роботи з облаштування фундаменту фонтану.

 "Роботи виконуються достатньо якісно. І на кінець листопада ми плануємо відкривати площу Двірцеву для того, щоб і гості, і львів’яни могли почувати себе гідно в європейському місті. Фактично трамвай буде під’їжджати до входу у вокзал", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відомо, що всі роботи виконуються згідно з календарним графіком.

"Ми встигаємо по графіках. Загалом роботи ведуться добре. Найбільша проблема наразі — це фонтан. Він має досить складний конструктив і підрядники очевидно не мали практики у будуванні подібних фонтанів, тому там є певні нюанси, які ми плануємо залагодити якомога швидше. Сподіваємось, до кінця листопаду завершити роботи по фонтану, проте запустимо його вже у березні, аби він повноцінно працював у сезон.

Пішохідна частина фактично завершена, павільйони встановлюються на всіх зупинках. До того ж, вже майже готові опори, контактна мережа та трамвайна колія. Зараз проводять замощення, формується дорожній одяг на частині для транспорту, де будуть стояти міжнародні автобуси. До кінця жовтня будемо прокладати перший асфальт. Назабаром відкриємо для проходу центральну частину", — додав заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий

За інформацією ЛКП "Львівавтодор", станом на 8 жовтня на пл. Двірцева влаштовано 100% водопровідних мереж та 98% каналізаційних мереж.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook